Reklama

Gmina Rząśnia: Uroczysty przejazd Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej

GRU15

godz: 10:04

Po 12 latach przerwy na tory województwa łódzkiego wraca połączenie kolejowe na trasie Łódź – Zduńska Wola – Częstochowa. Z tej okazji Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Departament Infrastruktury, Wydział Transportu Kolejowego oraz Tomasz Stolarczyk, wójt gminy Rząśnia zapraszają na specjalny przejazd pociągiem Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

Po 12 latach przerwy na tory województwa łódzkiego wraca połączenie kolejowe na trasie Łódź – Zduńska Wola – Częstochowa. Z tej okazji Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Departament Infrastruktury, Wydział Transportu Kolejowego oraz Tomasz Stolarczyk, wójt gminy Rząśnia zapraszają na specjalny przejazd pociągiem Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

Szczegóły wydarzenia:

Termin: Niedziela, 15 grudnia
Start: Stacja Biała Szlachecka, godz. 10:04
Powrót: Około godz. 12:19

Osoby zainteresowane mogą dołączyć do przejazdu na innych stacjach znajdujących się na trasie. Szczegółowy rozkład jazdy został udostępniony w oficjalnych ogłoszeniach. Organizatorzy zastrzegają jednak możliwość drobnych zmian w godzinach odjazdów i przyjazdów.

Reklama

Dlaczego warto wziąć udział?

To wyjątkowa okazja, by uczcić przywrócenie ważnego połączenia kolejowego w regionie. Symboliczny przejazd pociągiem pozwoli pasażerom doświadczyć wygody nowoczesnych rozwiązań Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego udziału w powitaniu pociągu oraz wspólnego celebrowania powrotu kolei na trasę.

 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości