Po 12 latach przerwy na tory województwa łódzkiego wraca połączenie kolejowe na trasie Łódź – Zduńska Wola – Częstochowa. Z tej okazji Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Departament Infrastruktury, Wydział Transportu Kolejowego oraz Tomasz Stolarczyk, wójt gminy Rząśnia zapraszają na specjalny przejazd pociągiem Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.
Po 12 latach przerwy na tory województwa łódzkiego wraca połączenie kolejowe na trasie Łódź – Zduńska Wola – Częstochowa. Z tej okazji Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Departament Infrastruktury, Wydział Transportu Kolejowego oraz Tomasz Stolarczyk, wójt gminy Rząśnia zapraszają na specjalny przejazd pociągiem Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.
Termin: Niedziela, 15 grudnia
Start: Stacja Biała Szlachecka, godz. 10:04
Powrót: Około godz. 12:19
Osoby zainteresowane mogą dołączyć do przejazdu na innych stacjach znajdujących się na trasie. Szczegółowy rozkład jazdy został udostępniony w oficjalnych ogłoszeniach. Organizatorzy zastrzegają jednak możliwość drobnych zmian w godzinach odjazdów i przyjazdów.
To wyjątkowa okazja, by uczcić przywrócenie ważnego połączenia kolejowego w regionie. Symboliczny przejazd pociągiem pozwoli pasażerom doświadczyć wygody nowoczesnych rozwiązań Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego udziału w powitaniu pociągu oraz wspólnego celebrowania powrotu kolei na trasę.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze