Reklama

Kolejna jednostka w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym - to OSP Szczyty

Ochotnicza Straż Pożarna w Szczytach dołącza do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. To trzecia jednostka z gminy Działoszyn, która będzie w nim funkcjonowała. 

– Serdecznie gratuluję druhom z jednostki OSP Szczyty. To duże wyróżnienie, a ich praca i zaangażowanie zostało docenione. Cieszy mnie to, że jest to już trzecia jednostka z gminy Działoszyn, która będzie działała w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym, co w rezultacie poprawi bezpieczeństwo mieszkańców naszej gminy – mówi Rafał Drab, burmistrz Działoszyna. 

Porozumienie w tej sprawie podpisano w czwartek, 27 lipca. Zawarli je przedstawiciele OSP Szczyty - prezes Grzegorz Wróblewski i naczelnik Andrzej Bator, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie - bryg. Konrad Ujma oraz burmistrz Działoszyna - Rafał Drab. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości