Reklama

Kolizja w Dąbrowie w gminie Sulmierzyce

12 marca w miejscowości Dąbrowa, w gminie Sulmierzyce doszło do kolizji ciężarówki z samochodem osobowym. Całe zajście miało miejsce poza drogą publiczną.

- Kierujący samochodem ciężarowym, 32-letni mieszkaniec powiatu pajęczańskiego,  podczas manewru cofania najechał na samochód osobowy marki Mercedes znajdujący się tuż za nim, którym kierował 69-latek z powiatu bełchatowskiego - informuje asp. sztab. Jarosław Barczak, dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie.  

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Brak osób poszkodowanych. 
 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości