W Sulmierzycach doszło do kolizji drogowej, w której samochód osobowy uderzył w elementy infrastruktury drogowej. Sprawca został ukarany mandatem.
17 marca o godzinie 21.45 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Sulmierzyce.
- Kierujący samochodem osobowym marki Opel Insignia, 40-letni mieszkaniec Radomska, nie zachował należytej ostrożności i na prostym odcinku drogi wjechał na wysepkę rozdzielającą pasy ruchu, gdzie następnie uderzył w dwa znaki drogowe - informuje nadkom. Artur Stachera z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie.
Kierowca był trzeźwy. Został ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji. W zdarzeniu brak osób poszkodowanych.
miejscu działały cztery zastępy straży pożarnej z dwóch jednostek: JRG PSP Pajęczno oraz OSP KSRG Sulmierzyce, a także dwa patrole policji i Zespół Ratownictwa Medycznego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze