Uczniowie pierwszych klas I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu wybrali się na integracyjne warsztaty do Załęcza Wielkiego. Mieli tam okazję m.in. piec tradycyjny chleb, a także skosztować regionalnych potraw. Zwieńczeniem wycieczki było ognisko.
"Kościuszkowscy" wzięli udział w projekcie "Smaki pokoleń". W jego ramach młodzież skorzystała z warsztatów kulinarnych, w ramach których poznali tradycyjne, regionalne danie, które później degustowali, a także brali udział w pieczeniu chleba, a także obrzędach jego witania.
Wydarzenie odbyła się w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym ZHP "Nadwarciański Gród" w Załęczu. Zwieńczeniem wycieczki było ognisko z muzyką ludową w wykonaniu zespołu "Załęczanie".
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze