Reklama

Kulinarna integracja uczniów - wzięli udział w specjalnych warsztatach

Uczniowie pierwszych klas I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu wybrali się na integracyjne warsztaty do Załęcza Wielkiego. Mieli tam okazję m.in. piec tradycyjny chleb, a także skosztować regionalnych potraw. Zwieńczeniem wycieczki było ognisko. 

"Kościuszkowscy" wzięli udział w projekcie "Smaki pokoleń". W jego ramach młodzież skorzystała z warsztatów kulinarnych, w ramach których poznali tradycyjne, regionalne danie, które później degustowali, a także brali udział w pieczeniu chleba, a także obrzędach jego witania. 

Wydarzenie odbyła się w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym ZHP "Nadwarciański Gród" w Załęczu. Zwieńczeniem wycieczki było ognisko z muzyką ludową w wykonaniu zespołu "Załęczanie". 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości