W ubiegłą sobotę w Wierzchlesie rozegrano Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta tejże gminy. Bezkonkurencyjni okazali się gospodarze wygrywając wszystkie spotkania.
W ubiegłą sobotę rozegrano coroczny Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Wierzchlas. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny. Oprócz zespołu gospodarzy - LKS-u Wierzchlas, w turnieju wzięły udział drużyny - KS Kraszkowice, LZS Łaszew, Oldboy Wierzchlas .
Bezkonkurencyjny okazał się zespół z Wierzchlasa. Zawodnicy LKS-u występujący w A-klasowych rozgrywkach wygrali wszystkie trzy mecze, pokonując kolejno - LKS - Oldboy Wierzchlas 4:1, LKS - KS Kraszkowice 3:1, LKS - LZS Łaszew 3:1.
- Imprezę sportową o puchar wójta oceniam jako fajną inicjatywę ze strony wójta gminy Wierzchlas. Na turniej przybyło wielu zarówno młodych piłkarzy, oldboyów, jak i całe rodziny z dziećmi - mówi zawodnik drużyny Oldboyów Wierzchlas Patryk Misiak, który sportowe zmagania zakończył ze strzeloną bramką i asystą na koncie.
Oprócz sportowej rywalizacji, podczas turnieju uczestnicy, jak również widzowie mogli skorzystać z poczęstunku. Były kiełbaski z grilla, napoje, które dla sportowców były darmowe, dzięki uprzejmości wójta gminy Wierzchlas Leszka Gierczyka.
- Imprezę od strony sportowej poprowadził Damian Fuks, który pełnił także rolę sędziego, rywalizacja pod względem sportowym była dla wszystkich bardzo udana choćby ze względu na to, iż obyło się bez żadnej kontuzji. To dzięki postawie wszystkich uczestników tej zabawy, którym należą się brawa za koleżeńską postawę, oraz wzajemny szacunek - kontynuuje Patryk Misiak
- Jeśli chodzi o przebieg samego turnieju każda drużyna dała z siebie wszystko. Mimo wyników mecze były bardzo wyrównane, aczkolwiek drużyna LKS Wierzchlas była nieosiągalna w tym dniu dla rywali. Miło było też zobaczyć kilku zawodników z dawniejszych lat, którzy pokazali jeszcze serce do piłki nożnej jako drużyna oldboy'ów - zaznacza na koniec Patryk Misiak.
Puchar oraz dyplomy wręczyli wójt gminy Wierzchlas Leszek Gierczyk oraz Karol Sakowski, pełniący funkcję wiceprezesa LKS-u Wierzchlas.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze