6 stycznia Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Skrzynnie uczestniczyli w obchodach Święta Trzech Króli w Czarnożyłach. Po uroczystej mszy św. grupa teatralna DPS w Skrzynnie zaprezentowała przygotowany specjalnie na tę okazję występ artystyczny, po czym tradycyjnie wszyscy wyruszyli barwnym orszakiem do stajenki znajdującej się przy plebanii.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze