Reklama

Mieszkańcy DPS w Skrzynnie na Orszaku Trzech Króli w Czarnożyłach

6 stycznia Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Skrzynnie uczestniczyli w obchodach Święta Trzech Króli w Czarnożyłach. Po uroczystej mszy św. grupa teatralna DPS w Skrzynnie zaprezentowała przygotowany specjalnie na tę okazję występ artystyczny, po czym tradycyjnie wszyscy wyruszyli barwnym orszakiem do stajenki znajdującej się przy plebanii.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości