28 kwietnia, w niedzielę, rozegrano Mistrzostwa Lututowa w szachach.
Miejski Ośrodek Kultury w Lututowie był miejscem rozegrania miejscowych mistrzostw w szachach. Turniej rozegrano 28 kwietnia. Zgłoszenia do mistrzostw przyjmowano przed ich startem, a po zatwierdzeniu omówiono i przedstawiono zasady Mistrzostw Lututowa w szachach, podczas których rozegrano dziewięć rund. Sędziowano komputerowo w systemie szwajcarskim, a czas na danego zawodnika to 10 minut. Zawody rozgrywane były w czterech kategoriach - seniorów, kobiet, kadetów oraz młodzików. Poniżej prezentujemy wyniki.
Seniorzy
1. ex aequo Marcin Kowalewski oraz Piotr Nawrocki
2. Sylwester Stępak
3. Edward Perdek
Kobiety
1. Wiktoria Stępak
2. Weronika Stępak
3. ex aequo Maria Rosińska oraz Amelia Machała
Kadeci
1. Dominik Stępak
2. Wojciech Okoń
3. ex aequo Wojciech Kocemba oraz Bartłomiej Golonka
Młodzicy
1. Miłosz Okoń
2. Bartłomiej Kucharek
3. ex aequo Filip Lasota oraz Jakub Golonka
Wszyscy zwycięzcy w Mistrzostwach Lututowa w szachach otrzymali nagrody oraz upominki przez tutejszy samorząd miasta i gminy. Ogłoszenia wyników i wręczenie upominków w imieniu organizatorów dokonali wspólnie Edward Perdek oraz Wacław Zabłocki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze