Reklama

Najlepiej biegają w II LO

Na obiektach WOSiR-u 5 października rozegrano Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Licealiady 2022/23.

W rywalizacji dziewcząt  (8 x 900 m) wygrały reprezentantki II Liceum Ogólnokształcącego przed Zespołem Szkół nr 1 i I Liceum Ogólnokształcącym. Drużyna z Korczaka wystąpiła w następującym składzie: Iga Jasianek, Roksana Lipińska, Klaudia Ogrodniczak, Julia Pietrzak, Natalia Pietrzak oraz Klaudia Piśniak, pod opieką Marcina Patkowskiego.
Wśród chłopców (8 x 1400 m) również zwycięska okazała się reprezentacja II Liceum Ogólnokształcącego, którą stworzyli Kamil Cieśla, Piotr Koziołek, Piotr Kuś, Igor Mikołajczyk, Kamil Pawelczak i Szymon Woźniak. Opiekunem drużyny był Łukasz Stasiak  Na podium znalazły się również I Liceum Ogólnokształcące i Zespół Szkół nr 1.
Reprezentacje II LO awansowały do Półfinału Mistrzostw Województwa, zaplanowanych na 17 października w Sieradzu.


Katarzyna Cieślik
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości