Reklama

Niebezpieczne zdarzenie na S8! Bus przewrócił się na bok

Bus zjechał z drogi i przewrócił się na bok na trasie S8. Przyczyną była nadmierna prędkość.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 19 października po godz. 1 na terenie gminy Sokolniki. Jak ustalili policjanci, 55-letni kierowca busa marki Opel nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, przez co pojazd zjechał na pobocze, a potem przewrócił się na bok. 

- Z kierowcą jechał pasażer, który podobnie jak 55-latek, na szczęście nie ucierpiał w tym zdarzeniu - informuje kom. Kamil Ostrycharz z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.

Mieszkaniec województwa mazowieckiego był trzeźwy, został ukarany mandatem karnym.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości