Bus zjechał z drogi i przewrócił się na bok na trasie S8. Przyczyną była nadmierna prędkość.
Do zdarzenia doszło w niedzielę, 19 października po godz. 1 na terenie gminy Sokolniki. Jak ustalili policjanci, 55-letni kierowca busa marki Opel nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, przez co pojazd zjechał na pobocze, a potem przewrócił się na bok.
- Z kierowcą jechał pasażer, który podobnie jak 55-latek, na szczęście nie ucierpiał w tym zdarzeniu - informuje kom. Kamil Ostrycharz z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.
Mieszkaniec województwa mazowieckiego był trzeźwy, został ukarany mandatem karnym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze