Reklama

POŻEGNALI PRZEDSZKOLE

30/06/2022 09:55
Od kilku dni trwają wakacje, ale wróćmy jeszcze wspomnieniami do zakończenia edukacji w Publicznym Przedszkolu nr 2 w Wieluniu. Sześciolatki otrzymały dyplomy i pamiątkowe prezenty.

Dzieci, pod kierunkiem wychowawców, zaprezentowały krótki program artystyczny - swoje umiejętności wokalno-taneczne, recytacje wierszy, grę aktorską. Był to dzień pełen wzruszeń. Nie zabrakło podziękowań za wzajemną współpracę i wspólnie spędzone chwile, które na długo pozostaną w pamięci. Pociechy pożegnali dyrektor przedszkola wraz z gronem pedagogicznym.

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości