Nie żyje sędzia Agata Różycka, sędzia Sądu Rejonowego w Wieluniu i Sądu Okręgowego w Sieradzu. Mieszkanka Wielunia przegrała nierówną walkę z rakiem. Miała 54 lata.
Pracowała w Sądzie Rejonowym w Wieluniu w wydziale rodzinnym, a także w Sądzie Okręgowym (wydział rodzinny). Ostatnio sądziła w Wieluniu w Sądzie Rodzinnym.
Pochodziła z Działoszyna, skończyła Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Pajęcznie (A klasę, matematyczno - fizyczna). Potem skończyła studia prawnicze w Łodzi.
- Znałem ją osobiście. Myślę, że najmniej połowa naszej klasy stawi się w czwartek, by ostatni raz ją pożegnać - mówi kolega ze szkolnych lat, nazwisko znane redakcji.
Uroczystości pogrzebowe ś.p. sędziny zaplanowano w czwartek, 31 marca, o godz. 13. na wieluńskim cmentarzu.
Sławomir Rajch
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze