Reklama

STRAŻACY ŚWIĘTOWALI

27/05/2022 15:15

W komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu zorganizowano dziś, 27 maja, coroczne święto strażaków. Uroczystość została połączona z obchodami 30-lecia PSP. Była to też okazja do wręczenia odznak, medali i nominacji dla druhów.  Poniżej zdjęcia z wydarzenia.




 
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości