Abu Sufian pochodzi z Bangladeszu, ale pokochał Wieluń i chce tu zostać na zawsze. Jego historia to doskonały materiał na dłuższy reportaż, a może nawet książkę. Dziś jednak, 14 lipca, Światowy Dzień Kebaba. A Sufi, bo tak na niego wołają, rozdaje kebaby. Chcesz wygrać kebsa? Zarejestruj się na stronie www.kulisy.net i napisz w komentarzu pod artykułem skąd jesteś. Wybierzemy 10 osób, które dostaną karnet na darmowego kebaba lub tortillę.
Dziś Światowy Dzień Kebaba, tureckiego dania, które podbiło całą Polskę. Wielu mieszkańcom Wielunia i okolic kebab kojarzy się z jeszcze jednym - z Sufim, który prócz prowadzenia lokalu stara się pomagać i budować dobre relacje z lokalną społecznością. Jest miły i towarzyski, a do tego lubi pogadać...
Z Azji Południowej do Europy, a konkretnie do Warszawy, przyjechał na studia BBA (biznes w administracji). To był 2015 rok. Potem poznał kolegę, który zaproponował mu pracę w biznesie gastronomicznym. Lokal w Piotrkowie Trybunalskim, w którym pracował, serwował kebaby. Gdy jego kolega pojechał na urlop do Bangladeszu, Abu Sufian mógł sprawdzić się w roli menadżera. Po jakimś czasie pomyślał, że i on mógłby sam poprowadzić swój biznes.
Razem z kumplem szukali lokalizacji w sąsiednich miastach. W końcu trafili do Wielunia. Sufi niemal natychmiast zakochał się w miasteczku bez reszty.
- Od razu wiedziałem, że tu zostanę. Wieluń to jest mój drugi dom - mówi reporterowi "Kulis ..." Abu Sufian.
- Ja tu zostanę do końca życia. Przekonasz się jak będziemy starymi dziadkami - śmieje się właściciel najsłynniejszego lokalu z kebebem w Wieluniu.
Jeszcze być może nie wszyscy wiedzą, ale Sufiemu idzie całkiem dobrze w biznesie. Udało mu się niedawno uruchomić drugi lokal w mieście. Zaprasza zatem i z okazji Światowego Dnia Kebaba i bez okazji, do lokali: "Bangla Kebab" ul. Krakowskie Przedmieście 30 oraz "7 Star" ul. Głowackiego 28.
- A dlaczego warto wpaść na kebaba? - pyta dziennikarz.
- Żeby mieć siłę - odpowiada krótko, ale konkretnie Abu Sufian.
Masz ochotę zgarnąć darmowego kebsa? Zarejestruj się na stronie www.kulisy.net, zaloguj się i napisz komentarz pod tym artykułem. Napisz skąd jesteś. Wybierzemy 10 osób, które wpadną do Sufiego na darmowego kebsa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
U Sufiego jestem za kazdym razem jak tylko jestem w Wieluniu, nie dosc ze to najlepszy kebs to jeszcze nie trzeba tyle na Niego czekac.❤ z calego serca polecam !
Aby wziąć udział w zabawie konieczne jest zarejestrowanie się na stronie www.kulisy.net - proszę użyć plusika w prawym górnym rogu strony i utworzyć konto użytkownika. Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy zamieszczą komentarz, mogą wygrać nagrody.
Wierzchlas
Aby wziąć udział w zabawie konieczne jest zarejestrowanie się na stronie www.kulisy.net - proszę użyć plusika w prawym górnym rogu strony i utworzyć konto użytkownika. Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy zamieszczą komentarz, mogą wygrać nagrody.
U Sufiego jestem zawwsze jak tylko jestem w Wieluniu! Jest to najsmacniejszy Kebs w Wieluniu,na ktorego nie trzeba dlugo czekac! Nieboooo w gebie? Polceam z calego serca Walichnowy. ❤
Aby wziąć udział w zabawie konieczne jest zarejestrowanie się na stronie www.kulisy.net - proszę użyć plusika w prawym górnym rogu strony i utworzyć konto użytkownika. Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy zamieszczą komentarz, mogą wygrać nagrody.
CHORZYNA
Aby wziąć udział w zabawie konieczne jest zarejestrowanie się na stronie www.kulisy.net - proszę użyć plusika w prawym górnym rogu strony i utworzyć konto użytkownika. Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy zamieszczą komentarz, mogą wygrać nagrody.
Z urbanic
Aby wziąć udział w zabawie konieczne jest zarejestrowanie się na stronie www.kulisy.net - proszę użyć plusika w prawym górnym rogu strony i utworzyć konto użytkownika. Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy zamieszczą komentarz, mogą wygrać nagrody.
Wygrałeś/aś KEBSA od Sufiego. Skontaktuj się z nami telefonicznie, aby odebrać nagrodę. Kontakt, tel.: 605 512 455
Dalachów
Aby wziąć udział w zabawie konieczne jest zarejestrowanie się na stronie www.kulisy.net - proszę użyć plusika w prawym górnym rogu strony i utworzyć konto użytkownika. Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy zamieszczą komentarz, mogą wygrać nagrody.
Aby wziąć udział w zabawie konieczne jest zarejestrowanie się na stronie www.kulisy.net - proszę użyć plusika w prawym górnym rogu strony i utworzyć konto użytkownika. Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy zamieszczą komentarz, mogą wygrać nagrody.
Urbanice
Aby wziąć udział w zabawie konieczne jest zarejestrowanie się na stronie www.kulisy.net - proszę użyć plusika w prawym górnym rogu strony i utworzyć konto użytkownika. Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy zamieszczą komentarz, mogą wygrać nagrody.
Wieluń
Aby wziąć udział w zabawie konieczne jest zarejestrowanie się na stronie www.kulisy.net - proszę użyć plusika w prawym górnym rogu strony i utworzyć konto użytkownika. Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy zamieszczą komentarz, mogą wygrać nagrody.
Gaszyn
Aby wziąć udział w zabawie konieczne jest zarejestrowanie się na stronie www.kulisy.net - proszę użyć plusika w prawym górnym rogu strony i utworzyć konto użytkownika. Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy zamieszczą komentarz, mogą wygrać nagrody.
Дякую за смачну їжу та гарне обслуговування. Дякую за солоденьке для дітей
Aby wziąć udział w zabawie konieczne jest zarejestrowanie się na stronie www.kulisy.net - proszę użyć plusika w prawym górnym rogu strony i utworzyć konto użytkownika. Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy zamieszczą komentarz, mogą wygrać nagrody.
Wygrałeś/aś KEBSA od Sufiego. Skontaktuj się z nami telefonicznie, aby odebrać nagrodę. Kontakt, tel.: 605 512 455
Kadłub❤
Aby wziąć udział w zabawie konieczne jest zarejestrowanie się na stronie www.kulisy.net - proszę użyć plusika w prawym górnym rogu strony i utworzyć konto użytkownika. Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy zamieszczą komentarz, mogą wygrać nagrody.
Wygrałeś/aś KEBSA od Sufiego. Skontaktuj się z nami telefonicznie, aby odebrać nagrodę. Kontakt, tel.: 605 512 455
Wygrałeś/aś KEBSA od Sufiego. Skontaktuj się z nami telefonicznie, aby odebrać nagrodę. Kontakt, tel.: 605 512 455
Ustrzyki Dolne
Aby wziąć udział w zabawie konieczne jest zarejestrowanie się na stronie www.kulisy.net - proszę użyć plusika w prawym górnym rogu strony i utworzyć konto użytkownika. Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy zamieszczą komentarz, mogą wygrać nagrody.
Wygrałeś/aś KEBSA od Sufiego. Skontaktuj się z nami telefonicznie, aby odebrać nagrodę. Kontakt, tel.: 605 512 455
Wieluń ???? Super że pokochał Wieluń ????
Aby wziąć udział w zabawie konieczne jest zarejestrowanie się na stronie www.kulisy.net - proszę użyć plusika w prawym górnym rogu strony i utworzyć konto użytkownika. Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy zamieszczą komentarz, mogą wygrać nagrody.
Wieluń
Aby wziąć udział w zabawie konieczne jest zarejestrowanie się na stronie www.kulisy.net - proszę użyć plusika w prawym górnym rogu strony i utworzyć konto użytkownika. Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy zamieszczą komentarz, mogą wygrać nagrody.
Wygrałeś/aś KEBSA od Sufiego. Skontaktuj się z nami telefonicznie, aby odebrać nagrodę. Kontakt, tel.: 605 512 455
Wieluń
Aby wziąć udział w zabawie konieczne jest zarejestrowanie się na stronie www.kulisy.net - proszę użyć plusika w prawym górnym rogu strony i utworzyć konto użytkownika. Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy zamieszczą komentarz, mogą wygrać nagrody.
Wieluń
Aby wziąć udział w zabawie konieczne jest zarejestrowanie się na stronie www.kulisy.net - proszę użyć plusika w prawym górnym rogu strony i utworzyć konto użytkownika. Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy zamieszczą komentarz, mogą wygrać nagrody.
Kraszkowice
Aby wziąć udział w zabawie konieczne jest zarejestrowanie się na stronie www.kulisy.net - proszę użyć plusika w prawym górnym rogu strony i utworzyć konto użytkownika. Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy zamieszczą komentarz, mogą wygrać nagrody.
Konopnica
Wieluń. Moim skromnym zdaniem naj naj lepszy kebab w mieście i na świecie. Nie trzeba długo czekać a smak to totalne niebo w gębie. Zawsze kiedy mam ochotę coś przekąsić to na pierwszą myśl nasuwa mi się kebab sufiego. Polecam z całego serca BANGLA KEBAB ????????????????
Wygrałeś/aś KEBSA od Sufiego. Skontaktuj się z nami telefonicznie, aby odebrać nagrodę. Kontakt, tel.: 605 512 455
Najlepszy kebab na Wieluniu , oczywiście że jestem z Wielunia .
Pajęczno. Z chęcią spróbuję kebsa u BANGLA KEBAB. I myślę że jak posmakuje to będę stałym gościem ????
Wygrałeś/aś KEBSA od Sufiego. Skontaktuj się z nami telefonicznie, aby odebrać nagrodę. Kontakt, tel.: 605 512 455
Rososz
Aby wziąć udział w zabawie konieczne jest zarejestrowanie się na stronie www.kulisy.net - proszę użyć plusika w prawym górnym rogu strony i utworzyć konto użytkownika. Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy zamieszczą komentarz, mogą wygrać nagrody.
Pajęczno ????
Najlepszy kebab w mieście! :) ❤ Popowice:)
Aby wziąć udział w zabawie konieczne jest zarejestrowanie się na stronie www.kulisy.net - proszę użyć plusika w prawym górnym rogu strony i utworzyć konto użytkownika. Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy zamieszczą komentarz, mogą wygrać nagrody.
Osjaków
Aby wziąć udział w zabawie konieczne jest zarejestrowanie się na stronie www.kulisy.net - proszę użyć plusika w prawym górnym rogu strony i utworzyć konto użytkownika. Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy zamieszczą komentarz, mogą wygrać nagrody.
Biała
Aby wziąć udział w zabawie konieczne jest zarejestrowanie się na stronie www.kulisy.net - proszę użyć plusika w prawym górnym rogu strony i utworzyć konto użytkownika. Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy zamieszczą komentarz, mogą wygrać nagrody.
Może spróbować w innym miejscu tego narodowego dania Polaków ;)
Wygrałeś/aś KEBSA od Sufiego. Skontaktuj się z nami telefonicznie, aby odebrać nagrodę. Kontakt, tel.: 605 512 455
Wygrałeś/aś KEBSA od Sufiego. Skontaktuj się z nami telefonicznie, aby odebrać nagrodę. Kontakt, tel.: 605 512 455
bardzo smaczne jedzenie. dobra robota chłopaki
Wieluń Blisko Ciebie serdeczny Kolego :)Szacuneczek dla Was.Jutro wbijemy na ostro ????????????
Wieluń
Cześć kochani. Mam na imię Monika, i nie jestem tutaj bez powodu. Jestem miłą kobietą po przejściach, i moje potrzeby coraz częściej biorą nade mną górę. Jestem tutaj, ponieważ chciałabym poznać tutaj Pana z podobnym problemem, dla którego seks nie jest tematem tabu. Jestem zadbaną, pełną energii dziewczyną, szukam kogoś w wieku od 18 do 50 lat. Wymagam oczywiście dyskrecji. Kontakt jak i moje zdjęcia możesz zobaczyć na moim profilu: http://realnepanie.pl/monika89
Bieniądzice ????
U Sufiego jestem za kazdym razem jak tylko jestem w Wieluniu, nie dosc ze to najlepszy kebs to jeszcze nie trzeba tyle na Niego czekac.❤ z calego serca polecam !
Aby wziąć udział w zabawie konieczne jest zarejestrowanie się na stronie www.kulisy.net - proszę użyć plusika w prawym górnym rogu strony i utworzyć konto użytkownika. Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy zamieszczą komentarz, mogą wygrać nagrody.