Reklama

Szkolenie dla strażaków w lesie - uczyli się prawidłowych technik wycinania drzew

Strażacy cały czas doskonalą swoje umiejętności ratowniczo-gaśnicze. Od kilku tygodni w specjalnych szkoleniach udział biorą druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu pajęczańskiego. 

Zakres prowadzonych ćwiczeń jest bardzo szeroki. Kilka dni temu strażacy byli w lesie, a dokładnie na terenie Leśnictwa Murowaniec w Nadleśnictwie Radomsko. Tutaj pod bacznym okiem leśniczego, Kazimierza Ławniczaka, mieli okazję zapoznać się z obsługą pilarki spalinowej oraz z technikami ścinania drzew.

Strażacy podkreślali, że było to dla nich bardzo ważne i ciekawe szkolenie. Zdobytą wiedzę będą chcieli wykorzystać w codziennej pracy na rzecz mieszkańców. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości