Reklama

UDANY ZLOT ZABYTKOWYCH SAMOCHODÓW. BYŁ TEŻ CIĄGNIK...

24/05/2022 14:01


W niedzielę, 22 maja, do Zelowa zjechały zabytkowe wozy z całego regionu. Nie brakowało także samochodów z powiatu wieluńskiego i pajęczańskiego. Paradny przejazd ulicami Zelowa zrobił duże wrażenie na mieszkańcach i przybyłych na tę imprezę gościach.

- Organizacja zlotu bardzo dobra. Zjechało się dużo samochodów zabytkowych, motorów, rowerów, starych ciągników, oraz sprzęt wojskowy typu amfibia – relacjonuje Wioleta Kałędkiewicz z Sulmierzyc.

I choć pogoda nie rozpieszczała zwiedzających, to zlot cieszył się rzeczywiście dużym zainteresowaniem.

A imprezę na targowisku miejskim w Zelowie, zorganizowało tamtejsze Stowarzyszenie Pojazdów Zabytkowych STARE TŁOKI.

[gallery ids="3528,3529,3530,3531,3532,3533,3534,3535,3536"]

 

 
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości