Reklama

Wyjątkowa wigilia dla uczestników warsztatów - była rodzinna atmosfera i prezenty

To był wyjątkowy dzień dla wszystkich uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Wieruszowie. Spotkali się oni na uroczystej wigilii.

Wigilijne spotkanie odbyło się w sali bankietowej "Pod Różą" w Wieruszowie, a zorganizowało je Towarzystwo Przyjaciół Dzieci - Oddział Miejski w Wieruszowie - Warsztat Terapii Zajęciowej, oraz Stowarzyszenie Integracyjne " Klub Otwartych Serc" - Zakład Aktywności Zawodowej. 

- Były życzenia, opłatek i oczywiście suto zastawione stoły wigilijnymi potrawami. Po modlitwie i odśpiewaniu kolędy połamano się opłatkiem życząc sobie spełnienia marzeń świąt w gronie rodzinnym i wspaniałych prezentów pod choinką - czytamy na profilu WTZ Wieruszów na Facebooku.

Reklama

Po świątecznej degustacji, przyszedł czas na upominki. Wyjątkowe prezenty otrzymał każdy uczestnik wigilijnego spotkania. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości