Reklama

Wykazali się wiedzą pożarniczą

31/03/2022 13:10
We wtorek, 29 marca, zostały przeprowadzone w Szkole Podstawowej w Konopnicy gminne eliminacje w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

W konkursie uczestniczyły dwie osoby z klas I – IV oraz 12 z klas V – VIII, ze szkół z terenu gminy Konopnica. Uczniowie rozwiązywali test z zakresu wiedzy pożarniczej, pierwszej pomocy oraz historii pożarnictwa. Spośród biorących udział w zmaganiach, wyłoniono dwóch laureatów. Zwycięzcy tegorocznej edycji, Oliwia Stanek i Igor Kamieniak, będą reprezentować gminę Konopnica w eliminacjach szczebla powiatowego.

Gratulacje wszystkim uczestnikom złożyli wójt Grzegorz Turalczyk, dyrektor Szkoły Podstawowej Michał Janik, druh Leszek Graczyk oraz Komendant Gminny OSP Czesław Krawczyk.

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości