W radzie gminy Konopnica kadencji 2024-29 większość będą stanowiły kobiety. Tylko czterech radnych obroniło mandaty zdobyte w 2018 r.
Z KWW Małgorzaty Kaźmierczak mandat wywalczyli:: Sylwia Pietralczyk, Kinga Tomaszewska i Agnieszka Borek, więc mają prawo objąć mandaty.
Pięciu radnych, którzy podobnie jak wójt startowali z list Trzeciej Drogi wywalczyło mandaty : Karolina Kolanek-
Wrzosek, Małgorzata Parzybut, Marek Wierzbicki i Rafał Ochocki oraz Waldemar Wolny.
Z jego komitetu Jacka Kurowskiego mandaty wywalczyli: Justyna Gralińska, Liwia Wrzesińska,
Agnieszka Zielińska, Elżbieta Grzelak, Przemysław Stępień, Roman Stolarek, Mariusz Brząkała.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Pan Marek to jakie ma nazwisko? Wirzbicki czy Wierzbicki? Pod zdjęciem jedno, w tekście drugie, a to jednak ta sama osoba.
Gratulacje dla Pana Ochockiego.
Pan Marek to jakie ma nazwisko? Wirzbicki czy Wierzbicki? Pod zdjęciem jedno, w tekście drugie, a to jednak ta sama osoba.
Gratulacje dla Pana Ochockiego.