Reklama

Wyniki wyborów samorządowych w Konopnicy - w radzie prawie same nowe twarze

W radzie gminy Konopnica kadencji 2024-29 większość będą stanowiły kobiety. Tylko czterech radnych obroniło mandaty zdobyte w 2018 r.

Z KWW Małgorzaty Kaźmierczak mandat wywalczyli:: Sylwia Pietralczyk, Kinga Tomaszewska i Agnieszka Borek, więc mają prawo objąć mandaty.

Pięciu radnych, którzy podobnie jak wójt startowali z list Trzeciej Drogi wywalczyło mandaty : Karolina Kolanek-
Wrzosek, Małgorzata Parzybut, Marek Wierzbicki i Rafał Ochocki oraz Waldemar Wolny.

 Z jego komitetu Jacka Kurowskiego mandaty wywalczyli: Justyna Gralińska, Liwia Wrzesińska,
Agnieszka Zielińska, Elżbieta Grzelak, Przemysław Stępień, Roman Stolarek, Mariusz Brząkała.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Jolanta - niezalogowany 2024-04-10 12:13:27

    Pan Marek to jakie ma nazwisko? Wirzbicki czy Wierzbicki? Pod zdjęciem jedno, w tekście drugie, a to jednak ta sama osoba.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Jolanta - niezalogowany 2024-04-10 12:14:04

    Gratulacje dla Pana Ochockiego.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości