Reklama

Wystąpiła przed trenerami w The Voice Kids

Martyna Walczak z Wielunia dostała się do popularnego show emitowanego na antenie telewizyjnej „dwójki” pokonując ok. 10 tys. innych kandydatów. Choć ostatecznie występu nastolatki w TV nie pokazano, to licealistka przeżyła niesamowitą przygodę.

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Martyna Walczak. Spośród morza zgłoszeń z całej Polski została wybrana do 80-tki tych, którzy zostali zaproszeni do występów przed jurorami: Baronem i Tomsonem, Cleo oraz Dawidem Kwiatkowskim. Co prawda żaden fotel się nie odwrócił, ale do domu młoda wokalistka wróciła z uśmiechem na ustach. W stolicy była wraz z mamą, bratem Igorem, ciocią oraz koleżankami. Wszyscy mieli okazję zobaczyć, jak wygląda telewizja od kuchni.
- To była bardzo fajna przygoda – komentuje Edyta Walczak, mama Martyny.
- Pomimo tego, że Martyna nie została wybrana, usłyszała wiele pozytywnych ocen i komentarzy – mówi dumna mama. 
- Wszyscy przeżyliśmy emocje nie do opisania. Wyjazd na nagrania to było ciekawe doświadczenie. W trakcie prób, nagrań i wywiadów dobrze się bawiliśmy. Z Martyny jesteśmy bardzo dumni.
Występ nastolatki z Wielunia nie został pokazany na małym ekranie, z 26 osób, którzy nie weszli do drużyn w tv pokazano tylko popis 10 z nich. Ku radości rodziny i znajomych Martynkę można było wypatrzeć pomiędzy występami.
- Martyna liczyła na wejście do drużyny, bo słyszała dużo dobrych słów od trenera, a przygotowania do bitew to podobno najfajniejsza część tego show – mówi Edyta.
Sukcesem Martyny chwali się również społeczność szkolna.
- Martyna dziękujemy za to, że pokazałaś nam, że warto spełniać swoje marzenia. Jesteś wielka. Rozwijaj swoją pasję. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy – napisali na profilu społecznościowym.
O Martynie Walczak zapewne jeszcze nie raz usłyszymy. Nastolatka jest ze sceną za pan brat. Jeszcze jako uczennica Szkoły Podstawowej im. Stanisława Bełzy w Bieniądzicach pokazywała się zarówno w konkursach recytatorskich, jak i wokalnych. Znajomi śmieję sią, że przed nią teraz dorosły The Voice, a potem jeszcze The Voice Senior.

Magdalena Lizurej
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości