Na zaproszenie mera Bruno Ficheux z Estaires we Francji, partnerskiego miasta Powiatu Wieluńskiego, młodzież szkół, podlegających pod Starostwo Powiatowe w Wieluniu pojedzie na początku czerwca do Francji, gdzie weźmie udział w międzynarodowym turnieju koszykówki. Młodzież z wieluńskich szkół będzie rywalizować z rówieśnikami z Francji, Belgii i Niemiec. Wynik sportowy nie jest najważniejszy, liczy się integracja i nawiązywanie dalszej współpracy.
Antoni Zych
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze