Burmistrz Pajęczna serdecznie zaprasza mieszkańców oraz gości na wyjątkowe wydarzenie – Spotkanie z Mikołajem, które odbędzie się 5 grudnia o godzinie 17:00 w Parku Miejskim przed Ratuszem.
W programie przewidziano liczne atrakcje, które wprowadzą uczestników w niepowtarzalny klimat nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Uroczystość rozpocznie się od przyjazdu Świętego Mikołaja w towarzystwie Śnieżynek, a centralnym punktem wieczoru będzie wspólne odpalenie miejskiej choinki. Na gości czekać będą również słodkie niespodzianki, aromatyczna herbata z malinami oraz oprawa muzyczna w postaci świątecznych melodii.
Spotkanie to nie tylko okazja do wspólnego świętowania, ale również możliwość spędzenia czasu w miłej, rodzinnej atmosferze. Organizatorzy – Urząd Miejski, Miejski Ośrodek Kultury oraz partnerzy – serdecznie zachęcają do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.
Niech tegoroczne Spotkanie z Mikołajem stanie się początkiem magicznego okresu świątecznego w Pajęcznie!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze