Reklama

Zaproszenie na świąteczne Spotkanie z Mikołajem w Pajęcznie

GRU05

godz: 17:00

Burmistrz Pajęczna serdecznie zaprasza mieszkańców oraz gości na wyjątkowe wydarzenie – Spotkanie z Mikołajem, które odbędzie się 5 grudnia o godzinie 17:00 w Parku Miejskim przed Ratuszem.

W programie przewidziano liczne atrakcje, które wprowadzą uczestników w niepowtarzalny klimat nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Uroczystość rozpocznie się od przyjazdu Świętego Mikołaja w towarzystwie Śnieżynek, a centralnym punktem wieczoru będzie wspólne odpalenie miejskiej choinki. Na gości czekać będą również słodkie niespodzianki, aromatyczna herbata z malinami oraz oprawa muzyczna w postaci świątecznych melodii.

Spotkanie to nie tylko okazja do wspólnego świętowania, ale również możliwość spędzenia czasu w miłej, rodzinnej atmosferze. Organizatorzy – Urząd Miejski, Miejski Ośrodek Kultury oraz partnerzy – serdecznie zachęcają do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Reklama

Niech tegoroczne Spotkanie z Mikołajem stanie się początkiem magicznego okresu świątecznego w Pajęcznie!

 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości