Dwa auta zderzyły się na skrzyżowaniu w Bagatelce w powiecie wieruszowskim. Kierowcy obydwu pojazdów trafili do szpitala.
Do zdarzenia doszło w piątek, 13 czerwca po godz. 16. Jak ustalili policjanci, 45-letni kierowca volkswagena chciał skręcić w lewo, ale nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w skodę, którą jechał 27-letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego.
- Kierowcy obydwu pojazdów doznali obrażeń. Zostali przewiezieni do szpitala - mówi kom. Kamil Ostrycharz z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.
Policjanci apelują do kierowców o rozwagę i rozsądek na drodze, a przede wszystkim przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, zwłaszcza w obrębie skrzyżowań.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze