Reklama

Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu - kierowcy przewiezieni do szpitala

Dwa auta zderzyły się na skrzyżowaniu w Bagatelce w powiecie wieruszowskim. Kierowcy obydwu pojazdów trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek, 13 czerwca po godz. 16. Jak ustalili policjanci, 45-letni kierowca volkswagena chciał skręcić w lewo, ale nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w skodę, którą jechał 27-letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego.

- Kierowcy obydwu pojazdów doznali obrażeń. Zostali przewiezieni do szpitala - mówi kom. Kamil Ostrycharz z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. 

Policjanci apelują do kierowców o rozwagę i rozsądek na drodze, a przede wszystkim przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, zwłaszcza w obrębie skrzyżowań. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 18/06/2025 13:13
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości