Po południu, we wtorek 9 września, w Małyszynie pod Wieluniem osobówka zderza się z autobusem. Na miejscu pracują strażacy, policjanci i ratownicy medyczni. Droga jest całkowicie zablokowana.
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego dochodzi 9 września, ok. godz. 14:40, na drodze wojewódzkiej 481 w Małyszynie (gm. Wieluń). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 33-latek kierujący Oplem najechał na tył jadącego przed nim autobusu, który właśnie zatrzymywał się na przystanku.
- W wyniku zdarzenia kierowca Opla doznał powierzchownych obrażeń, nie wymagał hospitalizacji. Pozostałym uczestnikom nic się nie stało – informuje oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu asp. sztab. Katarzyna Grela.
- Policjanci zbadali stan trzeźwości obu kierowców – byli trzeźwi – dodaje rzeczniczka wieluńskiej policji.
Na miejscu wciąż pracują służby. Policjanci wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze