Reklama

Zmiana na stanowisku skarbnika gminy

Po zmianie wójta gminy Strzelce Wielkie, którym został Damian Ciemcioch, przyszedł czas na kolejne zmiany kadrowe w urzędzie. Z posady skarbniczki zrezygnowała Ewa Gałecka, obejmując takie samo stanowisko w Pajęcznie. Nowym skarbnikiem gminy Strzelce Wielkie została Aleksandra Olejnik.

Podczas drugiej nadzwyczajnej sesji, radni Rady Gminy Strzelce Wielkie jednogłośnie podjęli decyzję o powołaniu na stanowisko skarbnika Aleksandry Olejnik, która przez ostatnie 13 lat była pracownikiem gminy i jak podają władze gminy - posiada nie tylko niezbędne kwalifikacje i bogate doświadczenie w dziedzinie finansów publicznych, ale również zyskała uznanie jako specjalista o nieposzlakowanej opinii.

Na stronie urzędu czytamy:

„Jej dotychczasowe osiągnięcia zawodowe są solidnym fundamentem kompetencji, które z pewnością będą atutem w dalszym rozwoju i prosperowaniu naszej społeczności.

Reklama

Z pełnym przekonaniem wierzymy, że pod jej fachowym nadzorem, finanse Gminy Strzelce Wielkie będą zarządzane z największą starannością i skutecznością, co przyczyni się do wzrostu dobrobytu wszystkich mieszkańców”.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/05/2024 08:30
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości