Po zmianie wójta gminy Strzelce Wielkie, którym został Damian Ciemcioch, przyszedł czas na kolejne zmiany kadrowe w urzędzie. Z posady skarbniczki zrezygnowała Ewa Gałecka, obejmując takie samo stanowisko w Pajęcznie. Nowym skarbnikiem gminy Strzelce Wielkie została Aleksandra Olejnik.
Podczas drugiej nadzwyczajnej sesji, radni Rady Gminy Strzelce Wielkie jednogłośnie podjęli decyzję o powołaniu na stanowisko skarbnika Aleksandry Olejnik, która przez ostatnie 13 lat była pracownikiem gminy i jak podają władze gminy - posiada nie tylko niezbędne kwalifikacje i bogate doświadczenie w dziedzinie finansów publicznych, ale również zyskała uznanie jako specjalista o nieposzlakowanej opinii.
Na stronie urzędu czytamy:
„Jej dotychczasowe osiągnięcia zawodowe są solidnym fundamentem kompetencji, które z pewnością będą atutem w dalszym rozwoju i prosperowaniu naszej społeczności.
Z pełnym przekonaniem wierzymy, że pod jej fachowym nadzorem, finanse Gminy Strzelce Wielkie będą zarządzane z największą starannością i skutecznością, co przyczyni się do wzrostu dobrobytu wszystkich mieszkańców”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze