Reklama

ZS NR 2 WYSTĄPI W FINALE WOJEWÓDZKIM

08/12/2022 10:23
W budynku Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu zostały rozegrane 7 grudnia Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w szachach drużynowych w ramach Licealiady 2022/23.

Po emocjonujących zawodach, turniej wygrała reprezentacja Zespołu Szkół nr 2. Drużyna, pod opieką Remigiusza Rudolfa,  wystąpiła w składzie Izabela Poraszka, Tomasz Chrobot, Dominik Matusiak oraz Paweł Szymoniak.  Na drugim miejscu sklasyfikowano I Liceum Ogólnokształcące, a podium uzupełniło II Liceum Ogólnokształcące. Kolejne lokaty zajęły Zespół Szkół nr 1 i Zespół Szkół nr 3.

Do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 14 grudnia w Wieluniu, awansowali zwycięzcy szachowych rozgrywek.



 
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości