Wróć do artykułu

Zdjęcia 20-latek wyrzucił śmieci do lasu - okazało się, że zrobił to nie pierwszy raz! - fotorelacja

20/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie z kraju Wieluń

Galeria zdjęć przedstawia akcję policji w Bralinie, gdzie złapano sprawcę wyrzucenia nielegalnych odpadów. 20-letni mężczyzna został ukarany grzywną oraz zobowiązany do sprzątania. Policjanci apelują o informowanie o podobnych sytuacjach, aby dbać o środowisko i zdrowie mieszkańców.

Anita Wylęga, Policja w Kępnie - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości