Wróć do artykułu

Zdjęcia 29 medali i trzy rekordy klubu. Świetny występ pływaków Meduzy Pajęczno w Opolu - fotorelacja

20/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie pływanie Wieluń

Miniony weekend przyniósł porywającą rywalizację Meduzy Pajęczno podczas Otwartych Letnich Mistrzostw Okręgu Opolskiego. Zawodnicy zdobyli 29 medali, w tym 5 złotych. Wspomniany Filip Smolarek triumfował trzykrotnie, a także Szymon Zasada i Mateusz Kaczmarek stanęli na najwyższym podium. Oprócz nich, Adam Prus i Miłosz Dutkiewicz zdobyli srebro, a debiutanci i inne zawodniczki również zaprezentowały się doskonale. Nie zabrakło też nowych rekordów klubowych, co było świetnym zwieńczeniem udanego weekendu.

Mikołaj Popiel , Meduza Pajęczno, Paweł Wolski Pajęczno - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości