Wróć do artykułu

Zdjęcia Adam Kuś po sukcesie w Belgrade Banjaluka: „Od początku wiedziałem, że chcę wygrać koszulkę górala." - fotorelacja

28/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie kolarstwo Wieluń

Relacja z wyścigu Belgrade Banjaluka, gdzie Adam Kuś z zespołu Monogo Lubelskie Perła Polski triumfował w klasyfikacji górskiej. Kuś przejął prowadzenie po drugim etapie i utrzymał je do końca. Pojedynek z Włochem Cocciem był zacięty, ale decydujący moment nadszedł na królewskim trzecim etapie. Kuś zdobył 9 punktów, wyprzedzając drugiego Maślaka o 3 oczka. Polacy zajęli czołowe miejsca, tworząc górskie podium w barwach biało-czerwonych.

MLKS Wieluń, Lubelskie Perła Polski , Adam Kuś Wieluń - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości