11/12/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Stoisko GOKO przed ratuszem wieluńskim organizuje akcję wymiany elektroodpadów na świąteczne drzewka! Za 3 kg elektrośmieci lub 30 zużytych baterii otrzymasz piękną choinkę. Możesz także zgłosić większe urządzenia do odbioru. Jedno gospodarstwo domowe może otrzymać jedno drzewko. Nie przegap okazji być ekologicznym i zdobyć wyjątkową ozdobę!
fot.: gmina Wieluń