26/01/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Bieg „Policz się z cukrzycą” to nie tylko sportowe emocje, ale także wsparcie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ponad 100 uczestników stanęło na starcie, pokonując dwie pętle po 2,6 km. Zwycięzcami okazali się Adam Bednarz i Elżbieta Bryła. Organizacja biegu i warunki były rewelacyjne, co cieszyło uczestników. Dzięki ich ofiarności zebrano 4 tysiące złotych na onkologię i hematologię dziecięcą.