19/06/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Ćwiczenia Straży Pożarnych z powiatu pajęczańskiego wraz z innymi służbami ratowniczymi były intensywne i pełne akcji. Pokazano działania podczas pożaru, wypadku drogowego oraz gaśniczego w lesie. Po zakończeniu akcji komendant powiatowy podziękował strażakom, a uczestnicy podsumowali światową organizację działań ratowniczych. Wspólna praca i zaangażowanie strażaków, policji, leśników oraz ratowników medycznych zostały docenione – pokazano, że wartością jest wzajemna współpraca i gotowość do reagowania w każdej sytuacji.
fot. Krzysztof Bularz
fot. Krzysztof Bularz
fot. Krzysztof Bularz
fot. Krzysztof Bularz
fot. Krzysztof Bularz