03/03/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Wyjątkowy koncert, wzruszające występy i symboliczne goździki dla pań - tak wyglądało wydarzenie w Gminnym Ośrodku Kultury w Czarnożyłach. Czarnożylska Orkiestra Dęta zachwyciła publiczność klasycznymi motywami znanych filmów, a najmłodsi artyści wzruszali wykonanymi piosenkami. Lokalne władze, w tym wójt Andrzej Modrzejewski, wyrazili wdzięczność artystom i organizatorom, podkreślając rolę kultury w społeczności. Po koncercie poczęstunek nawiązujący do tematyki filmowej sprawił, że emocje towarzyszyły gościom do samego końca. Ta wspólna muzyczna podróż niezapomnianie zbliżyła społeczność Czarnożył.
Zdjęcie z Koncertu Muzyki Filmowej w wykonaniu Czarnożylskiej Orkiestry Dętej / fot.: Sławomir Rajch
Zdjęcie z Koncertu Muzyki Filmowej w wykonaniu Czarnożylskiej Orkiestry Dętej / fot.: Sławomir Rajch
Zdjęcie z Koncertu Muzyki Filmowej w wykonaniu Czarnożylskiej Orkiestry Dętej / fot.: Sławomir Rajch
Zdjęcie z Koncertu Muzyki Filmowej w wykonaniu Czarnożylskiej Orkiestry Dętej / fot.: Sławomir Rajch
Zdjęcie z Koncertu Muzyki Filmowej w wykonaniu Czarnożylskiej Orkiestry Dętej / fot.: Sławomir Rajch