Wróć do artykułu

Zdjęcia Druhowie z gminy Siemkowice świętowali. Tym razem "Florian" w Radoszewicach - fotorelacja

06/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie ludzie OSP Wieluń

W galerii znajdują się zdjęcia z uroczystej ceremonii, w której uczestniczyli zaproszeni goście, w tym wójt gminy Siemkowice Kamil Ceglarek, wiceminister rolnictwa druh Adam Nowak oraz druh komendant gminny Jacek Michalak. Na zdjęciach widać także jednostki OSP, orkiestrę dętą pod batutą kapelmistrza Michała Beśki oraz mszę świętą odprawioną przez księdza Rafała Ćwiklińskiego. Nie zabrakło momentu wręczenia medali i odznaczeń, którymi uhonorowani zostali zasłużeni druhowie. Na zdjęciach uwieczniono również atmosferę towarzyską podczas wspólnego poczęstunku i akompaniamentu orkiestry, który cieszył się uznaniem stu druhów i 30 członków orkiestry.

OSP Siemkowice, OSP Radoszewice, Kamil Ceglarek Siemkowice - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości