25/03/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Kluczowy turniej półfinałowy w Pajęcznie zbliża się wielkimi krokami, a podczas ostatnich dni sztab trenerski KS Pajęczno wzmacnia siłę ataku o nominalną atakującą Ewę Woźniak. Dołącza ona do drużyny wspólnie z Aleksandrą Cabaj, MVP poprzedniego meczu. Rywalizacja na parkiecie z udziałem czterech zespołów rozpocznie się 28 marca. Spotkania odbędą się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 przy ulicy Grunwaldzkiej 7. Widzimy się na meczach! #siatkówka #turniej #KS Pajęczno