25/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Podczas wyjątkowego konkursu poezji uczniowie z gminnych szkół podstawowych prezentowali swoje recytatorskie talenty nawiązując do motywu wiosny. Wszyscy uczestnicy zachwycali oryginalnymi strojami i rekwizytami, które podkreślały prezentowane utwory. Po emocjonującej rywalizacji zwyciężyła Nadia Szymańska, a jej nagrodę uzupełniły Laura Melnarowicz i Antonina Banasik. Impreza nie tylko świętowała osiągnięcia, ale także promowała miłość do poezji i sztuki. Zachwycające występy uczniów były prawdziwym hołdem dla wiosny i literatury.
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major