03/02/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Fotorelacja z zaciętej gry w tenisa stołowego w Osjakowie, gdzie rozegrano turniej w hali sportowej Szkoły Podstawowej. Uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach, a zwycięzcami okazali się Szymon Zadworny, Anna Dolata i Hubert Podgórniak. Impreza spotkała się z dużym zainteresowaniem, co cieszyło burmistrz Renatę Kostrzycką. Wiceburmistrz Wojciech Zygmunt również wziął udział w turnieju, podobnie jak Damian Stępień, który docenił atmosferę i zróżnicowanie uczestników. Turniej cieszył się doskonałą organizacją oraz wielkim entuzjazmem uczestników.
fot.: Sławomir Rajch
fot.: archiwum organizatora
fot.: Gabriela Dróżdż
fot.: Sławomir Rajch
fot.: Gabriela Dróżdż