Wróć do artykułu

Zdjęcia Grali w tenisa stołowego o puchar burmistrza - fotorelacja

03/02/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie tenis stołowy Wieluń

Fotorelacja z zaciętej gry w tenisa stołowego w Osjakowie, gdzie rozegrano turniej w hali sportowej Szkoły Podstawowej. Uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach, a zwycięzcami okazali się Szymon Zadworny, Anna Dolata i Hubert Podgórniak. Impreza spotkała się z dużym zainteresowaniem, co cieszyło burmistrz Renatę Kostrzycką. Wiceburmistrz Wojciech Zygmunt również wziął udział w turnieju, podobnie jak Damian Stępień, który docenił atmosferę i zróżnicowanie uczestników. Turniej cieszył się doskonałą organizacją oraz wielkim entuzjazmem uczestników.

Damian Stępień, Renata Kostrzycka, Wojciech Zygmunt Czarnożyły - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości