18/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Wieluńskie Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki może być dumne ze swoich drużyn piłkarskich! Dziewczęta i chłopcy pokazali klasę podczas półfinałów Mistrzostw Województwa Łódzkiego. Dziewczęta wywalczyły zwycięstwo, a chłopcy pewnie awansowali do finału. Obie drużyny udowodniły, że piłka nożna w szkole może być czystą przyjemnością. Na zdjęciach można zobaczyć radość i zaangażowanie zwycięzców oraz skład zwycięskich drużyn.