26/01/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Trzecia gala sportowa ZRYW Parzymiechy zgromadziła ponad setkę gości w różnym wieku, od 3 do 80 lat. Prezes Michał Mikołajczyk i wójt Bożena Wieloch wręczyli korony w kategoriach biegania, nordic walking i jazdy na rowerze. Klub, mający 47 lat historii, uhonorował sportowców za ich pasję i osiągnięcia. Piotr Włodarski, multimedalista, podkreśla, że sukces dla niego to dotarcie do mety, niezależnie od dyscypliny sportowej. Zurafa Włodarska, także zawodniczka ZRYW, rozważa starty w zawodach rowerowych. Klub, mimo braku wsparcia finansowego dla zawodników, przyciąga entuzjastów sportu i aktywności fizycznej z całej Polski.
fot.: KrB
fot.: KrB
fot.: KrB
fot.: KrB
fot.: KrB