Wróć do artykułu

Zdjęcia Kajetan Fojtar z WKSu Wieluń powołany do kadry województwa łódzkiego na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży - fotorelacja

19/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie piłka siatkowa Wieluń

Kajetan Fojtar z WKS-u Wieluń został powołany do reprezentacji woj. łódzkiego na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w piłce siatkowej. Przez lata ciężkiej pracy odnosił sukcesy, m.in. zwycięstwo w Gruszka Cup, miejsca na podium w Finale Wojewódzkim, czy powołanie na Konsultacje Regionalne kadry Polski U13/U14. Teraz czeka go turniej w Suwałkach, gdzie walczyć będzie z reprezentantami innych województw. Jego historia to przykład determinacji i pasji do sportu.

Siatkówka , WKS Wieluń Sekcje Młodzieżowe , WKS Wieluń Wieluń - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości