31/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
W galerii zdjęć możemy zobaczyć uroczystą ceremonię wręczenia nagród laureatom konkursu Bezpieczne Lato nad Wodą i w Lesie w powiecie wieruszowskim. Widzimy radosne miny uczniów Szkoły Podstawowej w Pieczyskach oraz oficjalne przekazanie pucharu, dyplomów i upominków przez Komendanta Powiatowego Policji. Dodatkowo, zdjęcia ukazują zwiedzanie przez dzieci miejsca pracy funkcjonariuszy, techniki kryminalistyki oraz rozmowy z policjantami ruchu drogowego. Całość oddaje zaangażowanie i kreatywność uczestników, podkreślając znaczenie bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku nad wodą.
Fot. KPP Wieruszów
Fot. KPP Wieruszów
Fot. KPP Wieruszów
Fot. KPP Wieruszów
Fot. KPP Wieruszów