Wróć do artykułu

Zdjęcia Konkurs o bezpieczeństwie nad wodą - kto wygrał w powiecie wieruszowskim? - fotorelacja

31/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie edukacja Wieluń

W galerii zdjęć możemy zobaczyć uroczystą ceremonię wręczenia nagród laureatom konkursu Bezpieczne Lato nad Wodą i w Lesie w powiecie wieruszowskim. Widzimy radosne miny uczniów Szkoły Podstawowej w Pieczyskach oraz oficjalne przekazanie pucharu, dyplomów i upominków przez Komendanta Powiatowego Policji. Dodatkowo, zdjęcia ukazują zwiedzanie przez dzieci miejsca pracy funkcjonariuszy, techniki kryminalistyki oraz rozmowy z policjantami ruchu drogowego. Całość oddaje zaangażowanie i kreatywność uczestników, podkreślając znaczenie bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku nad wodą.

Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Toporowie, Piotr Siemicki , Policja w Wieruszowie Wieruszów - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości