Reklama

Konkurs o bezpieczeństwie nad wodą - kto wygrał w powiecie wieruszowskim?

Poznaliśmy laureatów konkursu "Bezpieczne Lato nad Wodą i w Lesie". Był on poświęcony bezpieczeństwu osób przebywających nad wodą. 

Poznaliśmy laureatów konkursu "Bezpieczne Lato nad Wodą i w Lesie". Był on poświęcony bezpieczeństwu osób przebywających nad wodą. 

Konkurs ma charakter dwuetapowy, obejmuje etap powiatowy oraz etap wojewódzki, w którym mogli uczestniczyć uczniowie z klas III–V szkół podstawowych. Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja zasad bezpiecznego wypoczynku oraz zwiększenie świadomości na temat zagrożeń, jakie mogą wystąpić podczas letniego relaksu nad wodą. Na etapie powiatowym drużyny, które nadesłały swoje prace wykazały się dużą kreatywnością, zaangażowaniem i doskonałym zrozumieniem tematu. Ostatecznie w powiecie wieruszowskim doceniono pracę uczniów Szkoły Podstawowej w Pieczyskach. 

Reklama

- Puchar, dyplom oraz upominki wręczył Komendant Powiatowy Policji w Wieruszowie mł. insp. Benedykt Andrzejak, który podziękował uczniom za wysiłek, pomysłowość i wartościowy przekaz zawarty w pracy plastycznej. Na koniec uczniowie mogli zobaczyć miejsce pracy funkcjonariuszy, poznać pracę technika kryminalistyki czy też porozmawiać z policjantami ruchu drogowego - mówi st. asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. 

Rozstrzygnięcie konkursu na etapie wojewódzkim nastąpi w piątek, 6 czerwca podczas uroczystego otwarcia sezonu wodnego, połączonego z obchodami Dnia Dziecka, które odbędą się na terenie przystani jachtowej Pęczniew–Wylazłów. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości