07/07/2021 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
- Dystrybucję wody pitnej, beczkowozami, rozpoczęliśmy już w czwartek, a więc w dniu, gdy dowiedzieliśmy się o problemie – zapewnia Marek Jednak, wójt gminy Strzelce Wielkie
Agnieszka Konieczna z Dębowca każdego dnia wraz z dziećmi wyczekuje beczkowozu z wodą
- Inspekcja sanitarna kontroluje jakość wody. Ale za jakość wody odpowiada producent - podkreśla Dorota Brzozowska, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pajęcznie
Jak informuje Paweł Dłubak w gminie Sulmierzyce błyskawicznie poradzono sobie z problemem, ”zakręcając kurek” skażonego wodociągu i puszczając wodę z ujęcia w Rząśni