24/06/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Magdalena Stysiak - reprezentantka Polski w siatkówce, zdobyła brąz w Lidze Narodów. Turowianie powitali ją gromkim uznaniem. Mieszkańcy śledzą z niecierpliwością jej kolejne sukcesy, zwłaszcza nadchodzące Igrzyska Olimpijskie. Zdjęcia z życia zawodniczki i jej triumfów.