05/06/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Meduza Pajęczno z imponującym dorobkiem medali w Łodzi! W trakcie Otwartych Mistrzostw Okręgu Łódzkiego, reprezentacja pod wodzą trenera Pawła Wolskiego zdobyła 12 medali: 3 złote, 5 srebrnych oraz 4 brązowe. Płynęli m.in. Polina Savchuk, Szymon Zasada czy Martyna Stefaniw. Młodzi sportowcy plasują się na wysokim 9. miejscu w klasyfikacji medalowej klubów. Wielkie uznanie za ich wszechstronność i determinację! Dziś kolejne emocje i walka o laury - trzymamy kciuki za dalsze sukcesy Meduzy Pajęczno! ????♂️????