16/12/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Galeria Pierwsze ubieranie choinki z Mikołajem w Ożegowie przedstawia wzruszające chwile, kiedy mieszkańcy wspólnie dekorują drzewko ze św. Mikołajem rozdającym prezenty dzieciom. Inicjatywa przewodniczącego Rady Gminy cieszy się ogromnym zainteresowaniem i wzbudza nadzieję na kontynuację tych magicznych spotkań w przyszłości. Radość, uśmiechy i atmosfera świątecznego czarowania dominują na zdjęciach, ukazując niezapomniane przeżycia maluchów z Ożegowa.
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major
fot.: Joanna Major