26/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Meduza Pajęczno zdominowała XIX Mistrzostwa Pajęczna w Pływaniu zgarniając 23 medale: 8 złotych, 7 srebrnych i 8 brązowych. Impreza odbyła się na Powiatowej Pływalni w Pajęcznie, gdzie rywalizowało ponad stu zawodników z pięciu klubów. Meduza imponowała młodzieńczym talentem i duchem sportowym, co doceniła prezes Justyna Mazur. Klub nie zamierza jednak się zatrzymywać - przede nimi kolejne wyzwania i ciężka praca. Klasyfikacja medalowa potwierdza jednoznaczną wyższość Meduzy nad pozostałymi drużynami.