31/03/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Damian Skupiński, policjant reprezentujący Klub Biegacza Warta, zdobył złoty medal podczas Mistrzostw Polski Policjantów w półmaratonie. Trasa okazała się wymagająca, ale Skupiński dzięki odważnej taktyce i determinacji sięgnął po zwycięstwo. Niedziele poświęcił na IV Bieg Strażaka, gdzie również stanął na najwyższym stopniu podium. Podwójny triumf w jeden weekend to ogromne osiągnięcie, potwierdzające jego talent i determinację. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!