Wróć do artykułu

Zdjęcia „Nogi miałem jak kamienie, ale wygrałem!" – Damian Skupiński podwójnie złoty - fotorelacja

31/03/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie biegi Wieluń

Damian Skupiński, policjant reprezentujący Klub Biegacza Warta, zdobył złoty medal podczas Mistrzostw Polski Policjantów w półmaratonie. Trasa okazała się wymagająca, ale Skupiński dzięki odważnej taktyce i determinacji sięgnął po zwycięstwo. Niedziele poświęcił na IV Bieg Strażaka, gdzie również stanął na najwyższym stopniu podium. Podwójny triumf w jeden weekend to ogromne osiągnięcie, potwierdzające jego talent i determinację. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Policja w Pajęcznie, Klub Biegacza Warta , Damian Skupiński Działoszyn - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości