25/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
W Rychłocicach odbyło się uroczyste powitanie nowego wozu strażackiego marki MAN. Nowoczesny pojazd o pojemności 4600 l wody i 460 l piany cieszył mieszkańców i gości, w tym posła Piotra Polaka. Wójt Jacek Kurowski podkreślił, że samochód zapewni bezpieczeństwo, a prezes OSP Jacek Mielczarek wyraził wdzięczność za wsparcie w zakupie. Dofinansowanie z UE oraz lokalnych władz pozwoliło na ten znaczący krok w bezpieczeństwie gminy.
Zdjęcia z powitania nowego wozu strażackiego w Rychłocicach / fot.: Elżbieta Mizak
Zdjęcia z powitania nowego wozu strażackiego w Rychłocicach / fot.: Elżbieta Mizak
Zdjęcia z powitania nowego wozu strażackiego w Rychłocicach / fot.: Elżbieta Mizak
Zdjęcia z powitania nowego wozu strażackiego w Rychłocicach / fot.: Elżbieta Mizak
Zdjęcia z powitania nowego wozu strażackiego w Rychłocicach / fot.: Elżbieta Mizak