Wróć do artykułu

Zdjęcia Nowy wóz strażacki dotarł do Ochotniczej Straży Pożarnej w Rychłocicach - fotorelacja

25/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net

Fotografie jednostki OSP Wieluń

W Rychłocicach odbyło się uroczyste powitanie nowego wozu strażackiego marki MAN. Nowoczesny pojazd o pojemności 4600 l wody i 460 l piany cieszył mieszkańców i gości, w tym posła Piotra Polaka. Wójt Jacek Kurowski podkreślił, że samochód zapewni bezpieczeństwo, a prezes OSP Jacek Mielczarek wyraził wdzięczność za wsparcie w zakupie. Dofinansowanie z UE oraz lokalnych władz pozwoliło na ten znaczący krok w bezpieczeństwie gminy.

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu, Jacek Kurowski, OSP Rychłocice Konopnica - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości