30/03/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Zdjęcia z zajęć edukacyjnych dla uczniów z udziałem policjantów, przedstawicieli sanepidu i pedagoga szkolnego. Omawiane były konsekwencje zażywania używek, skutki zdrowotne alkoholu i narkotyków oraz praktyczne ćwiczenia z alkogoglami i narkogoglami. Młodzież dowiedziała się także o aplikacjach wspierających bezpieczeństwo. Inicjatywa miała na celu podniesienie świadomości i promowanie odpowiednich decyzji wśród uczestników. - St. asp. Piotr Siemicki, rzecznik KPP Wieruszów.
Fot. KPP Wieruszów
Fot. KPP Wieruszów
Fot. KPP Wieruszów
Fot. KPP Wieruszów
Fot. KPP Wieruszów